Ärimudelist väärtusliku ettevõtteni - nõustamine, finantsanalüüs, rakendused

1-minutiline tutvustus - mis on Strategy Designer

Strateegilise plaani koostamine - Strategy Designer™

Pilvepõhine strateegiliste plaanide koostamise töövahend.

Strategy Designer™ on orienteeritud organisatsioonide vajadusele koostada iga-aastasi strateegilisi plaane.

Tüüpiliselt on plaani koostamisse kaasatud meeskond - ettevõtte või organisatsiooni juhtkond, mille liikmed panustavad vastavalt oma funktsioonile ja kokku lepitud tööjaotusele. Tavaliselt on ette antud ka dokumendi struktuur (plaani näidisvorm).

Strategy Designer™ aitab meeskondadel koostada strateegilisi plaane tõhusamalt, kiiremini ja turvaliselt.


Äriplaanid ja finantsid internetis

Alustava ettevõtte äriplaan ja finantsprognoosid - iPlanner.NET

iPlanner.NET on äriplaanide koostamise tarkvara ehk veebipõhine töökeskkond, mille fookuses on alustava ettevõtja ärimudel, äriplaan ja finantsprognoosid. iPlanner.NET orienteeritud koostööle ning ettevõtluse toetamisele - uue äriühingu majandustegevuse kavandamisel rakendatakse meeskondi, kuhu kuuluvad omanikud, mentorid ja rahastajad. iPlanner'it kasutavad ettevõtlusinkubaatorid ja -keskused, ülikoolid ja pangad.


ExitAdviser.com

Ettevõtte müümine - ExitAdviser.com

Mõtled ettevõtte müügist?

Ettevõtte müümine ei erine mistahes muu vara müümisest - müügiks pakutav objekt tuleb korralikult ette valmistada. Kuidas teha nii, et firma müügist saadav kasu oleks maksimaalne? ExitAdviser on ettevõtte müümise iseteeninduskeskkond, mis pakub kasulikke nõuandeid, ekspert-tasemel artikled, on-line töövahendeid, dokumendivorme ning palju muud kasulikku - kõik selleks, et ettevõttest väljumine oleks võimalikult kasulik, kiire ja valutu. Rakendus on ingliskeelne.


Your self-serve Ad Agency
Online self-serve advertising agency

Online reklaamiagentuur - My Ads Agency

Local online advertising made easy.

MyAds.agency is your on-line self-serve advertising tool that makes it easy to run text-based ads on search platforms such as Google, Yahoo and Bing.

With just a few clicks, your ad will be up and running on desktop, tablets and mobile devices. You will pay for results only. That is, customer visits to your Landing Page (included with the service).

Start targeting your customers around your city, or even globally.


Rakendused, konsultatsioon ja kalkulaatorid

Rakendused

NetEkspert arendab veebirakendusi äri- ja finantsplaneerimise valdkonnas. Meie tarkvara on pilvepõhine ja skaleeritav. Veebirakendus iPlanner.NET on mõeldud äriplaanide ja finantsprojektsioonide arendamiseks. Mõtled ettevõtte müügist? ExitAdviser.com pakub töövahendeid, dokumendivorme ja nõuandeid aitamaks kaasa ettevõtte müümisele. MyAds.agency - Sinu iseteeninduslik reklaamiagentuur veebis.

Veebistuudio

Konsultatsioon

NetEkspert on 20+ aastat edukalt tegutsenud konsultatsiooni- ja IT-ettevõte. Meie eksperdid aitavad ettevõtjatel koostada ärimudeleid, -plaane ja finantsprognoose. Hindame ettevõtte väärtust ja nõustame omanikke firma müümisel. Meilt saab tellida projekti tasuvusanalüüsi. Koostame "võtmed-kätte" finantsmudeleid ning aitame optimeerida organisatsiooni struktuuri.

Vaata edasi
Meie konsultandid

Kalkulaatorid

Mitmesuguste majandusülesannete nagu laenamine, liising, kasumiläve analüüs, ettevõtte väärtuse hindamine, projekti tasuvuse testimine jm, läbiarvutamiseks ning otsustusvariantide analüüsimiseks on teie käsutuses meie "vanad head" veebipõhised finants-kalkulaatorid.

Laenukalkulaator
Liising-kalkulaator
Ettevõtte väärtuse kalkulaator
Osta või Rentida?

Vaata kõiki

Ettevõtte väärtus

Soovid müüa oma osalust ettevõttes, või hoopiski osta? Telli ettevõtte väärtuse hindamine meie ekspertidelt. Koostame sulle "võtmed-kätte" hindamismudeli ja seletuskirja.

Uuri järele
Ettevõtte väärtuse analüüs ja hindamine

Ärimudeli analüüs

Sulle teevad muret suurenevad kulud, kvalifitseeritud tööjõu puudus, ekspordi kidur kasv. Vajad muutust? Alusta ärimudeli analüüsist.

Uuri järele
Ärimudeli analüüs ja arendus

Projekti tasuvus

Aitame hinnata investeerimis- ja arendusprojektide tasuvust. Koostame tasuvusanalüüse, finantsplaane, hindame projektide väärtust.

Uuri järele
Finantsanalüüs ja tasuvus