Meie konsultandid


Armin Laidre

Armin Laidre

Armin on spetsialiseerunud valdkondadele, mille märksõnadeks on äri- ja finantsplaneerimine, ettevõtte väärtus, finantsanalüüs ja projektide tasuvus. Armin on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli elektroonikainsenerina ning Tartu Ülikooli ärijuhtimise kutsemagistri kvalifikatsiooniga (MBA). Armin Laidre on osaühingu NetEkspert asutaja ja osanik.

Aivar Pere

Aivar Pere

Aivar on inseneriharidusega ettevõtluskonsultant, kes on keskendunud juhtide ja spetsialistide nõustamisele, juhendamisele ja koolitamisele sellistes valdkondades nagu innovatsioon, tehnoloogiaarendus ning ärimudelite arendamine. Aivar on lõpetanud Eesti Põllumajanduse Akadeemia mehhaanikainsenerina.

Tiit Urva

Tiit Urva on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusküberneetika ning TÜ Avatud Ülikooli ärimagistriõppe. Tiit on nõustatud üle 50 alustavate ja tegutsevate firmade juhte; põhiliselt äriplaani, finantsplaani ja finantsanalüüsi osas. Tiit on tegelenud mittetulundusühingute ja sihtasutuste eelarvestuse ning finantsplaneerimise praktiliste ülesannete lahendamisega. Eraldi valdkonnana nõustatud organisatsiooni arengu ja muutuste juhtimisega seotud probleeme. Tiit on üks väheseid organisatsiooni arengufaaside eksperte Eestis. Tiit on ka Hea Koostöö HLÜ eestvedaja, juhatuse liige.

Piret Lõuk

Piret Lõuk

Piret on personalijuhtimise ekspert, kes nõustab äri- ja avaliku sektori tippjuhte personalipoliitika ja -juhtimise küsimustes. Piret aitab organisatsioonidel arendada ja korrastada palga- ja motivatsioonisüsteeme, viia läbi personaliauditeid ja kompetentside hindamist (360˚ hindamine), korraldada töötajate värbamist ja vabastamist, koostada personalivaldkonna alusdokumente. On treeneriks koolitusfirmas Invicta. Piret Lõuk osaleb OÜ NetEkspert meeskonnas eksperdi ja partnerina.

Ahti Kuris

Ahti Kuris

Ahti Kuris on omandanud ärijuhtimise magistrikraadi USA's ning tegutsenud koolitaja ja ärikonsultandina 20+ aastat. Ahti konsulteerib ettevõtjaid sellistes valdkondades nagu turundus, äriplaani koostamine, finantsplaneerimine, ärimudelid.